Dostawa i płatność

FORMY PŁATNOŚCI W SKLEPIE

 1. Ceny towarów podawane są w złotych polskim i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz inne opłaty.
 2. Klient może wybrać następujące metody płatności:
  • płatność elektroniczna z wykorzystaniem systemu obsługi tej płatności PayU, jak również
  • przelewem bankowym na rachunek bankowy sprzedawcy. Realizacja zamówienia w przypadku płatności przelewem bankowym rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy sprzedawcy i skompletowaniu zamówienia)
  • płatność natychmiastową z Portmonetką.
 3. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności elektronicznej z wykorzystaniem systemu obsługi tej płatności przez PayU czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego sprzedawcy.
 4. W przypadku braku zapłaty przez Klienta, który wybrał płatność elektroniczną z wykorzystaniem systemu obsługi tej płatności PayU, sklep może skontaktować się z Klientem celem przypomnienia o płatności. Brak płatności w terminie 2 dni roboczych od złożenia zamówienia spowoduje brak przyjęcia złożonej przez Klienta w ramach zamówienia oferty.
 5. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję, zwrotu dokonuje się na rachunek bankowy, z którego dokonano płatności.